Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Corona ve öğrenciler

Ozdepo

Yeni Üye
Katılım
3 Eki 2021
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
1
Konum
Ankara
Merhaba arkadaşlar bende bir veli olarak formda bu konu başlığını açmak istedim. Tüm sınıflar açık ve çocuklarımız okula gidiyor evet belki gitmeliler artık son nokta ama okullarda hijyen ve alınan önlemler maalesef ön planda değil öğretmenler ellerinden geleni yapmaya çalışıyor ama onlarda yetersiz kalıyorlar sınıflarda hasta öğrenci o kadar fazla ki çocuklar hergün hasta ama bakanlık inatla okulların açık kalması gerektiğini savunuyor. Sınava girecek ve aşılı sınıflar açık olup ara sınıflar uzaktan eğitimle devam edebilir vaka sayıları bu kadar fazla iken çocuklarımız ziyan olmamalı.
 
Katılım
2 Eki 2021
Mesajlar
5
Tepki
1
Puan
4
Konum
Istanbul
Ben kendi adıma öğrenciler için çok üzgünüm covid bize kayıp yitik iki yıl verdi. Birbirimize sarılmayı kucaklasmayi unuttuk. Büyüklerimize uğramaya korkar olduk. Normallesecekmiyiz ne zaman normallesecez muama
 
Üst