Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Facebook Hesap Dondurma ve Kalıcı Silme

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
Facebook Hesap Dondurma ve Kalıcı Silme

Facebook hesap dondurma
işlemi için yapmanız gereken birkaç adım bulunuyor. Bu adımları takip ederek facebook hesaplarınızı geçici olarak dondurabiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman tekrar aktif hale getirebileceğiniz facebook hesap dondurma işlemi için şu adımları takip edin.

1 ) Facebook hesabınızın sayfasının sağ üst köşesinde yer alan menü sekmesine tıklamalısınız.

2 ) Menü de yer alan ayarlar sekmesine tıklayıp, ayarlar sayfasında yer alan Facebook Bilgilerim sekmesine tıklamalısınız.

3 ) Bu sayfa da yer alan hesap dondurma veya hesap silme seçeneklerinden dilediğinize seçerek tıklamalısınız.

4 ) Hesabı dondur sekmesine tıklayıp daha sonra hesabı dondurma işlemine devam et seçeneğine tıklayıp onay butonuna tıkladığınızda facebook hesabınızı geçici olarak dondurmuş olacaksınız.

Facebook Hesabı Silme

Dondurma işlemi gibi facebook hesabınızı kalıcı olarak silebiliyorsunuz. Bu işlem ile tüm paylaşımlarınız, beğenileriniz ve yorumlarınızda otomatik olarak silinecektir. Facebook hesap silme işlemi için şu adımları takip etmelisiniz.

1 ) Facebook ana sayfanızın sağ üst köşesinde yer alan menü sekmesine tıklayın.

2 ) Menü de yer alan ayarlar sekmesine tıklayın,

3 ) Menü de yer alan facebook bilgilerim sekmesine tıklayın,

4 ) Açılan sayfa da yer alan dondurma ve silme seçeneklerinden silme seçeneğine tıklayın,

5 ) Hesap sil seçeneğine tıkladıktan sonra silme işlemine devam et seçeneğine tıklayıp en altta yer alan onay butonuna tıkladığınızda hesabınızı silmiş olacaksınız.
 
Üst