Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

General Mobil Cihazları

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
General Mobil Cihazları

Yeni teknolojiyi yerli marka olarak ülkemize sunan General Mobil, en fazla satışı yapılan 3, telefon markası olarak karşımıza çıkıyor. Dünya çapında bir ilke imza atan General Mobil, Avrupa'da ilk defa Android One lanse ederek Android One en başarılı iş ortakları arasında yer almayı başardı. General Mobil telefonlarını merak edenler için detay verelim. İşte General Mobilin çıkarmış olduğu eşsi telefonlar.

* Son Teknoloji ile Üretilen GM Pro 9
General Mobilin çıkarmış olduğu telefon kategorisinde son ve en iddialı ürün olarak yerini alan GM Pro 9, piyasaya sürüldüğü an itibariyle çok satış yapan telefonlar arasında zirvede yerini aldı. Tasarımı ipone benzetilen GM Pro 9 çıktığı an itibariyle gündemi meşgul eden özel bir telefon.

* General Mobil 8
GM Pro 9'un bir alt versiyonu olan GM 8, GM Pro 9 gibi iddialı bir giriş yapamayan bir telefon. 34 gb kapasitesi ve 12 megapiksel kamerası ile GM 8 uygun fiyata satışı yapılan telefonlar arasında bulunuyor.

* General Mobil 5 Plus
Piyasaya sürüldüğü an büyük bir ilgiyle karşılanan GM 5 Plus, GM Pro 9'un piyasayı alt üst etmesiyle iyice unutuldu. Şu an 800 TL'ye satışı yapılan telefon özellikleri bakımından avantaj sağlayan nitelikte bir cihaz.
 
Üst