Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Google Partners Nedir?

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
Google Partners Nedir?

png-transparent-google-adwords-google-partners-advertising-pay-per-click-conversion-optimisati...png


Google Partners, dijital pazarlama ajanslarını tek bir çatı altında bir araya getiriyor. Google Partners'ın iş ortağı olan bir dijital pazarlama ajansına Google Eğitimi Sertifikası verilir. Bu sertifikalar rozet olarak görüntülenir. Bu rozet, bir şirketin pazarlama alanındaki itibarının bir göstergesi olarak kullanılır. Google Partners'ın iş ortakları olarak dijital pazarlama ajansları, müşterilerinin bütçelerini hedef kitleleri için doğru stratejilerde kullanır.

Google ortakları, Google ile ilgili tüm yeni güncellemelerden hemen haberdar edilecektir. Google Partner olmak, dijital pazarlama ajanslarının müşterilerine güvenlerini ve marka bilinirliklerini kanıtlamaları için çok önemlidir. Google'a bağlı şirketler, Google'ın sahip olduğu birçok pazarlama alanında eğitim almış ve sertifikalandırılmıştır. Bir dijital pazarlama ajansının kendine güvenmesi ve Google ortaklarından bir çalışma kaynağı olması müşteri için çok önemlidir.

Google Partners Şirket Uzmanı Nasıl Olunur?

Bir Google iş ortağı şirketinde uzman olmak için birkaç koşul gereklidir. Bu şartlar altında, işletmelerin 'Google Reklam Uzmanları' olabilir. Dijital pazarlama ajansları, bireysel reklam uzmanlarını içerebilir. Ancak bir şirketin 'Google Reklam Uzmanı' varsa, şirketin itibarı ve güvenilirliği artar. Google'ın şirketinin profesyonelliği için ek gereksinimler maliyet, performans ve sertifikaya göre belirlenir. Bir firmanın bu mesleki sertifikayı alabilmesi için bu kriterleri karşılaması gerekmektedir.

Şirket tarafından sertifikalandırılmış bir Google iş ortağı profiline sahip bir kullanıcıyla ilişki var. Bu hesaba sahip olmak yeterli değil. Bu hesap Google AdWords sınavını geçmelidir.

Google Partners Faydaları Nelerdir?

Bir Google iş ortağının parçası olmak için web sitesinde bir Gmail hesabına kaydolabilirsiniz. Şirketiniz için Google Partners ile ortak olduğunuzda kayıtlı e-posta adresi, düzenli olarak kullandığınız bir e-posta adresi olmalıdır.

  • Google reklam hesapları ile Google ortakları ile çalışan dijital pazarlama ajanslarının başarısının ardından şirket profiline rozetler eklenir. Bu eklenen rozet, şirketin bu alandaki uzmanlığını gösterir.
  • Başarılı reklam araştırmaları, müşterilerin reklam yoluyla hedef kitleleri ve dönüşüm deneyimleri için doğru olanı yaptıklarını gösterdiğinden, Google ile iş ortaklığı yapan işletmeler, müşterilere reklamlarıyla elde ettikleri başarıya güven verir. Bu sayede uzmanlık alanında güven artmış olur.
 
Üst