Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

HyperX Pulsefire Core İnceleme

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
HyperX Pulsefire Core İnceleme

HyperX markasının Pulsefire modelleri oyuncuların favorisi olmaya başladı. Bu yazımızda sizler için Pulsefire Core incelemesi yapacağız.

Başlangıç seviyesi için iyi bir oyuncu faresi satın almak isteyen oyuncular Pulsefire Core modelini beğeniyle satın alabilir.

Tasarım Ve Özellikleri

Pulsefire Core tasarım olarak önceki modellerden farklı şekilde üretildi. FPS modellerinin ergonomik tasarımını kullanmak yerine Pulsefire Core üzerinde daha çok simetrik tasarımlardan yararlandı. Farenin sağ bölümünde tuş olmaması nedeniyle solak oyuncular biraz zorlanabilir. Bununla beraber tasarımda dikkat çeken diğer konulardan bir tanesi de HyperX logosunun üzerindeki ışıklar. Kullandığınız zaman elinizin altında kalsa bile RGB süslemeleri oyuncuların hoşuna gidecek.

Önceki modellerine göre çok daha küçük ve daha hafif üretilen Pulsefire Core, 87 gramlık ağırlığı ile sizlere rahat bir kullanım sunuyor. Üst modelde yer alan deri yan kaplamalar ise bu model üzerinde yerini çizgi şeklindeki plastik kaplamalara bırakıyor. Pixart'ın yeni giriş seviyesi sensörü olarak bilinen 3327 kullanan Pulsefire Core sensör konusunda 6200 DPI'a kadar sunuyor. 30G hızlanma ile beraber 220 IPS maksimum hız değerleri Pulsefire Core oyuncu faresi kullanıcılarını memnun edecek. NGenuity kullanarak DPI ve ışıklandırma ayarlamaları da Pulsefire Core üzerinden yapılabiliyor. Fare hem günlük kullanım konusunda hem de oyun içerisinde son derece yeterli bir performans sunuyor.
 
Üst