Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

IceWarp Nedir? Kullanımı Nasıldır?

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
E-posta hesapları, günlük hayatta ve iş hayatında en çok kullanılan iletişim yöntemlerinden biridir. Bu sebeple iş hayatında ve günlük yaşantıdaki iletişimlerde kopukluk olmasını istemiyorsak en güvenli, hızlı ve avantajlı e-posta hizmet sağlayıcısını seçmemiz gerekli. Outlook, Yandex ve Gmail gibi bilinen popüler e-posta hizmet sağlayıcılarının birçok avantajı olsa da özel verilerinizin Türkiye’de kalmasını istiyorsanız bunun için IceWarp e-posta hizmet sağlayıcısını tercih edebilirsiniz.

2006 Yılında “Merak Mail Server” adıyla duyduğumuz IceWarp Mail Server, IceWarp Ltd. firması tarafından geliştirilip, piyasaya sürülmüş, kurumsal bir e-posta sunucusudur.

Alan adına sahip e-postalar, belge düzenlemeler, paylaşılan takvimler, mesajlaşma ve ekip iş birliği için içeriğinde gelişmiş araçlar içerir. Hem Windows hem de Linux gibi platformlarda çalışan IceWarp sistemi, cloud sisteminde veya yerel bir sunucuda çalışabilir.

Daha detaylı bilgi almak için IceWarp sisteminin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

icewarp.jpg


IceWarp Kullanmanın Ne Gibi Avantajları Vardır?

Alanında devleşmeye giden IceWarp sistemi, yenilenmiş ve modern bir tasarıma sahip, muadillerinden farklı olarak kullanışlı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden kısaca bahsetmek gerekirse;

1-Kolay Web Arayüz:

İşletmelerin çeşitli özelliklerini basit ve kolay bir web arayüzünde kullanıcılara sunar. Web tarayıcınız arayıcılığı ile istediğiniz zaman erişim sağlayabileceğiniz modern bir arayüz kullanarak iletişimi ve iş birliğini entegre ederek kullanıcılara sunar.

2- İşletim Sistemlerine Uyumluluk:

Herhangi bir işletim sistemine gerek duymadan çoğu mobil cihazı destekler.

3- Mükemmel Çözümler:

IceWarp İşletmeler için mükemmel e-posta ve iş birliği çözümlemeleri sağlar. Üretkenliği yüksek web uygulamalarında geçerli yelpazesi, takvimler, e-postalar, çevrimiçi belge düzenleme gibi uygulamalar içerir.

4- Gelişmiş Antivirüs Koruması:

IceWarp sistemi, antivirüs çözümleri, filtreler ve 25’ten fazla anti-spam teknolojisine sahiptir. Kullanıcılarına profesyonel ve kesintisiz hizmet sunmaktadır.

5- Bulut Depolama Yönetimi

Kullanıcılar için benzersiz bir depolama avantajı sunar. Belgeleri gerçek zamanlı düzenleyebilir, yazım denetimi sağlayabilir, önizleme yapabilir, denetim sağlayabilir ve ekip içindeki üyeler ile sorunsuz şekilde paylaşım yapabilirsiniz.

6- Düşük Maliyetler:

Uyguladığı düşük maliyet politikası ile kullanan işletmelere ve kişisel kullanıcılarına bu konuda oldukça kolaylık sağlar. Şu anda Dünya çapında 40.000’den fazla kullanıcısı vardır.

icewarpt.jpg


7-25’ten Fazla Formatta Dışa Aktarım Kolaylığı:

IceWarp, gelen dosyaları 25’ten fazla formata dönüştürebiliyor. MSG, PST, EML, EMLX, TXT, HTML, MBOX, MHT, XPS, RTF, DOC, ICS, CSV, PDF ve daha fazlasını kullanıcılarına sunuyor.

8-Takvim ve Kişilerin Entegrasyonu:

İşletmelerde kayıtlı bulunan fazla sayıda kayıtlı kullanıcıyı IceWarp kullanarak adres defteri şeklinde kullanabilirsiniz. Kişileri dönüştürmek için vCard veya CSV biçimini seçebilirsiniz. Dışa aktarmak için ise ICS dosya biçimini kullanabilirsiniz.

9- Verileri Aktarma:

IceWarp’ın verileri dönüştürme seçeneği de vardır. Bu seçenek, verilerinizi saate, konuya ve tarih aralığına göre taşımanıza ve sıralamanıza oldukça yardımcı olacaktır.

10- %100 Güvenli Dönüştürme:

E-posta verilerinizi diğer e-posta hizmetlerine aktardığınız süre zarfında tüm bilgilerin bozulmadan kalmasına yardımcı olur.
 
Üst