Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

İşte Apple iPhone 13’ün Fiyatları! iPhone 13 Ne Kadar?

Ragor

S
Yönetici
Admin
Tepki
0
Önümüzdeki günlerde yeni iPhone modellerinin tanıtımları yapılacak. Söz konusu cihazların tasarımları, özellikleri dışında dikkat çekecek en önemli detay fiyatları olarak gözüküyor. Apple iPhone 13 ne kadar? Fiyatı ne kadar olacak?

iphone-13-ve-iphone-14-tasarimi-icin-sasirtan-iddia.jpg

Eylül ayının yaklaşması ile birlikte Apple tarafında lansman heyecanı başlamış durumda. Lansman’da odak nokta yeni tanıtılacak olan iPhone 13 ailesi olacak gibi gözüküyor. Her zaman olduğu gibi dört farklı model olarak çıkması beklenen cihazlar, fiyatları nedeni ile en pahalı modeller olabilme durumunda.

Her ne kadar bazı söylemler iddia olarak lanse ediliyor olsa da kur farkı ve vergiler ile yeni iPhone 13 fiyatlarının paylaşıldığı gibi olma ihtimali bulunuyor. Resmi açıklama henüz gelmemiş olmasına rağmen işte yeni iPhone 13 fiyatları.

Apple iPhone 13 Fiyatları Beklentinin Biraz Üstünde​

Söz konusu fiyatlar yayınlanmadan önce ortaya atılan bazı iddialar vardı. İddialar her ne kadar insanın içini rahatlatan cinsten olsa da ortaya çıkan fiyat listesi durumun ne düzeyde olduğunu ortaya sermiş durumda. İşte beklenen iPhone 13 Fiyatları.

iPhone 13 Mini 4 GB Ram Fiyatları​

• 64 GB Saklama Alanı: 850 dolar – 7.100TL + Vergiler.
  • 128 GB Saklama Alanı: 927 dolar – 7.743TL + Vergiler.
  • 256 GB Saklama Alanı: 1.051 dolar – 8.750TL + Vergiler.

iPhone 13 4GB Ram Fiyatları​

• 128 GB Saklama Alanı: 973 dolar – 8.128TL + Vergiler.
  • 512 GB Saklama Alanı: 1.051 dolar – 8.780TL + Vergiler.
  • 1 TB Saklama Alanı: 1.174 dolar – 9.807TL + Vergiler.

iPhone 13 Pro 6 GB Ram Fiyatları​

• 128 GB Saklama Alanı: 1.313 dolar – 10.968TL + Vergiler.
  • 512 GB Saklama Alanı: 1.622 dolar – 13.549TL + Vergiler.
  • 1 TB Saklama Alanı: 2.055 dolar – 17.166TL + Vergiler.

iPhone 13 Pro Max 6GB Ram Fiyatları​

• 128 GB Saklama Alanı: 1.437 dolar – 12.004TL + Vergiler.
  • 512 GB Saklama Alanı: 1.622 dolar – 14.585TL + Vergiler.
  • 1 TB Saklama Alanı: 2.055 dolar – 18.202TL + Vergiler.
iphone-13-rengi-ortaya-cikti2.jpg

Depolama Özellikleri ile Öne Çıkan Modeller​

Apple iPhone 13 Ailesinin özellikleri arasında dikkat çeken en büyük gelişme 1 TB depolama alanına sahip olan modelleridir. Söz konusu taşınabilir bu cihazların içerisinde 1TB boyutunda bir depolama alanının bulunuyor olması pek çok kullanıcının işini kolaylaştıracaktır.

64GB depolama alanının bile zar zor yettiği bu dijital çağ da atılan 1TB depolama alanı sadece Apple ailesinde değil diğer telefon üreticilerine de yol gösterici nitelikte olacaktır.

Fatih 3447

Üye
Tepki
0
En sağlam cihazlardan iPhone hakkında pek çok araştırma yapıyorum ve halen de yapmaya devam ediyorum. Çünkü kendim kullanıyorum en son çıkan modeli hakkında bir sürü araştırma yaptım aliyim mı alıyım mı kararsız kaldım. Ta ki bu makale karşıma çıkana kadar almayı gözden geçireceğim tşkrlr değerli bilgileriniz için 👍

Dilann

Yeni Üye
Tepki
0
Apple iPhone 13 nasıl olacağıyla alakalı etrafta pek çok söylenti ve hakkında birçok yazı olsa da buradaki yazı da olduğu gibi daha dikkat çekici ve daha hoş olucağı kanaatindeyim

Ozlemgunay

Üye
Tepki
0
Iphone 13 u ozellikleri icin tercih ediyorum ayrica depolama alanininda diger markalara gore daha fazla olmasi da tercihlerim arasinda fiyatlar biraz yuksek olsada kalitesinden dolayi ozellikle tercih ettigim modeldir

Tsliserkan

Yeni Üye
Tepki
0
iPhone modellerinin tanıtımını bekliyoruz iPhone güzel telefon fiyatı gerçekden çok pahalı alınması gereken güzel telefon iPhone 13 tabi bu telefonu almak o kadar kolay değil

Yelizylmz

Üye
Tepki
0
iPhone telefonları gerçekten çok iyi özellikle yeni çıkanları ama fiyatlar aşırı fazla olduğu için cepleri çok zorluyor . Almak isterdim ama o kadar para verir miyim sanmıyorum

Mami02

Yeni Üye
Tepki
0
Apple iphone 13 ün 1 TB olmasi depolaması olması çok ama çok büyük bir atılım olmuş. Kullanıcıya iyi yönden büyük katkı sağlayacak bu olay. Ancak fiyat olarak çok çok uçuk bir seviyede. Herkesin alıp kullanabileceğini sanmıyorum çoğu insan mahrum kalacak. Güzel bilgiler için size teşekkür ederim.