Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Logitech F710 Kablosuz Gamepad İnceleme

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
Logitech tarafından oyun severlere sunulmuş olan Logıtech f710 kablosuz gamepad sahip olduğu teknik özellikler ile sizlere çok sayıda avantajı aynı anda sunuyor. Oyun oynarken rahat bir kontrol imkanı sağlayan kablosuz gamepad rahat analog kullanım imkanı sağlayan, bombeli tasarımı ile elinize tam olarak oturan, ede duruşu rahat, teri önleyici malzemesi ile ve tasarımı ile oyun sırasından sizlere maksimum rahatlığı bir arada sunuyor. Logitech f170 kablosuz gamepad teknik özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Teknik Özellikler

1 ) Hızlı veri iletimi sağlaması amacı ile 2.4 GHz nano alıcılara sahip olan gamepad gecikme yaşamadan verileri iletebiliyor. Bu özellik sayesinde oyun içindeki komutlarınız anlık olarak iletiliyor ve oyun daha keyifli hale geliyor.

2 ) Çift titreşimli motoru sayesinde oyun içindeki her vuruş, çarpma, patlama, atla komutlarınızda oyunu daha etkili bir şekilde hissedebiliyorsunuz. Oyunu hissederek oynamak, kendinizi oyuna kaptırmanızı sağlayarak size daha keyifli bir oyun oynama imkânı sağlıyor.

3 ) Xınput, DirectInput özelliğine sahip olan Logitech kablosuz F170 gamepad, sevilen oyunların yanı sıra klasik oyunlarda da kullanabileceğiniz bir kontrol aracıdır. Bu özelliği ile tüm oyunları keyifle oynayabilme fırsatın sahip olmuş oluyorsunuz.

4 ) F170 game padinizi Big Picture ve gezinti Steam ile eşleştirdiğinizde koltuğunuzdan kalkmadan oyunlar oynayabilir, televizyonunuzda dilediğiniz yapabilir, bir kumanda gibi kullanabilir, kontrol mekanizması ile hayatınıza keyif katabilirsiniz.

5 ) 4 düğmeli D – pad sayesinde denetimi çok hassas bir şekilde yapabiliyorsunuz. Daha etkili dokunma duyusu sayesinde oyunları daha keyifli bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

6 ) Konsol tasarımına çok yakın olan tasarımı ve bombeli gövdesi sayesinde terleme sorununu ortadan kaldıran Logitech f170 Kablosuz GamePad, hassas dokunma duyusu ve hızlı veri iletimi ile birlikte oyunlarınızı daha keyifli daha etkili oynayabileceğiniz bir konsol durumunda.

Android işletim sistemine sahip olan televizyonlar ile eşleştiği için televizyon kumandası olarak da kullanabileceğiniz game pad, kurulumu oldukça kolay ve kısa süren bir konsoldur. Elinie oturan tasarımı ile konforlu bir kavrama imkanı sağlıyor olması oyun oynarken kendinizi kaptırmanızı sağlıyor.
 
Üst