Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Monster Notebook Alınır Mı?

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
Bilgisayarlar bir girdi tam girdi yaşamlarımıza. Bugün insanlar gerek iş amaçlı, gerek özel amaçlı olarak çok değişik yerli ve yabancı markaların bilgisayarlarını kullanıyor. Teknolojinin ilerlemesine istinaden de ürün özellikleri giderek genişliyor.

banner-01.jpg


Çok sayıda marka olduğu için insanların kafası da karışmıyor değil. Oyun bilgisayarı denilince akla ilk gelen marka hiç şüphe yok ki Monster notebook ürün grubunda yer alan ürünler. İş de tam da bu noktada birçok insan acaba Monster notebook alınır mı sürekli olarak yakınlarına bilenlere soruyor.

Bu konuya bu yazıda adım adım uzmanların öngörüleri doğrultusunda bilgi vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir: Öncelikle Monster markasının bu alanda çok farklı serileri vardır. Yapılan incelemelerin birçoğunda da görüleceği üzere eskiden üretilen Monster notebook serilerinin kimilerinde farklı türden sorunlar yaşanır iken yeni piyasaya sürülen serilerde daha önce yaşanan sorunlar mevcut değildir. Marka bu alanda çok ciddi bir başarı göstermiş durumdadır.

Özellikle oyun bilgisayarı arayanlar için, oyun oynayanlara özel olarak üretildiği için tavsiye edilebilir. Yaklaşık yirmi yıllık geçmişi olan Ankara menşeili yerli bir marka olan Monster tüm ürünlerinde performansı ile açık ara belli ederken markanın en güçlü ve en çok tavsiye edilen notebook serisi birçok inceleme listesinden tam puan alan Tulpar seridir. Özellikle Tulpar T5 V21.1.2 boyut ve ağırlık, performans, çift kanal 16 GB, 2933 Mhz bellek, 144 Hrz ekran, disk performansı ve ek M.2 slotu ile başlı başına özel bir notebooktur. Tek dezavantajı klavyenin kullanımı biraz zaman alırken, kameranın yeri de sorun teşkil edebilmektedir.

Markanın kimi bilgisayarlarında rakamlar yüksek iken bu notebook fiyat açısından uygun olduğu gibi iş açısından da kullanılabilecek olan yeterliliktedir.

Sadece iş amaçlı olarak Monster markasının bir ürününü arayanlar için ise Monster Huma H4 V3.2 ideal olan bir diğer ürünüdür.

Sonuç olarak Monster notebook ürünleri serisine ve kullanım gereksinimlerine göre alınabilir ve kullanılabilir. Sürekli oyun oynayanlar için doğru bir model, doğru bir tercih olabilir.Rakam açısından daha uygun ürün arayan ve sadece iş amaçlı olarak notebook alacak olanlar ise başka markaları da tercih edebilirler.
 
Üst