Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Samsung a71 önerisi

Nicol39

Yeni Üye
Tepki
0
Arkadaşlar size a71 hakkında izlenimlerimi aktaracağım.sizdr yorum yaparsanız sevinirim.
Fiyat/performans telefonu yüz tanıma güzel çalışıyor . mediamarkt üzerinden aldım. Hafifliği inanılmaz iyi geldi daha önce samsung A8+ kullanıyordum ona kıyasla bu telefon cok hafif geldi bana. ekranı buyuk bir şeyler izlerken iyi oldu. mobil veri paylaşımını çok kullanıyorum bu telefondada bu gayet güzel ve kapsama alanı çok iyi nerdeyse wifi modem gibi çalışıyor.(tek kullanıcı için çoklu kişi için denemedim) otg desteği var usb takılabiliyor. içinden usb konektörüde çıkıyor hızlı şarj cihazıda çıkıyor. fabrikasyon üzerinde ekran koruma var çıkarmadım onu kullanıyorum parmak izi sensörü için. daha önceki telefonun arkası ve önü camdı bunun arka kapak polikarbondu sanırım düşünce kırılmaya karşı daha esnek olur diye tercih ettim. eldeki hissi çok güzel premium bir telefon hissi var seviler saygılar