Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Samsung Galaxy A70 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
Samsung Galaxy A serisinin son gözdesi A70 raflarda yerini aldığı günden beri en çok incelenen ve tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Orta ve üst segment arasında konumlandırılan bu cihazın fiyat olarak orta segmente uyum sağladığını ancak özelliklerine bakıldığında üst segmente hitap eden bir donanıma sahip olduğunu görüyoruz.

Şöyle ki SAmsung Galaxy A70 bu serinin ilk sinematik ekrana sahip olan telefonu. 6,7 inçlik Sonsuz – U ekranı sayesinde sizlere çok kaliteli bir izleme deneyimi sunuyor. Sevdiğiniz dizi ve filmler bu telefon ile çok daha canlı ve daha yakın. Telefonda oyun sevenler içinse en gözde modellerden biri.

Samsung Galaxy A70 büyük ekranına rağmen oldukça zarif dizayn edilmiş. İncecik çerçevesi, entegre sensörleri, 3D tasarımı ve glastik arka yüzü ile son derece şık ve kolay taşınabilir bir cihaz. Sunulan üç farklı renk seçeneği var ve her biri cihazın tasarımına oldukça uyum sağlamış.

Cihaz güvenlik konusunda en yakın rakiplerini aratmıyor. Kendi tabirleri ile devrim niteliğinde bir teknolojiyle verilerinizin tamamen güvende olduğu biz cihaz yaratmışlar. Ekrana entegre olan biyometrik kimlik doğrulama teknolojisi ile cihaz parmak izinizi otomatik olarak tanıyıp doğruluyor ve bu şekilde kişisel erişime izin veriyor. Bu arada parmak izi tarayıcısı ekran içinde, böylelikle cihaz incecik bir çerçeveye sahip.

En kritik parçalara bakıldığında cihaz 6 ve 8 RAM alternatifleri ile karşımıza çıkıyor ki, bu değerler bir telefon için oldukça ideal. Buna karşılık sunulan depolama alanında ise tek seçenek var, o da 128 GB bir hafıza. Bu alanın yetersiz olduğunu düşünenler olursa cihazda bir adet microSD girişi var , bu sayede hafıza 512 GB’a kadar çıkabiliyor.

Ve tabi ki kamerası; en can alıcı özelliklerin başında geliyor. Samsung Galaxy A70 cihazında üç farklı arka kamera bulunuyor. Biri 32 MP Ana Kamera; bu kamera ile gün içerisinde kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Diğeri 8 MP Ultra Geniş Açılı Kamera; bununla insan gözüyle aynı açıda sahneler yakalayabilir, efsanevi ve kolay panorama çekimleri yapabilirsiniz. Bir diğeri ise 5 MP Derinlik Kamerası ki bununla da daha profesyonel görüntüler elde edebilirsiniz. Cihazın ön kamerasına gelince, o kamera da 32 MP. Bu demek oluyor ki, bu cihazla çok net ve parlak fotoğraflar çekebilirsiniz. Özellikle selfie çekerken arka plan derinliğini ayarlamak ve arka planı bulanıklaştırabilmek için selfie odağını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Samsung Galaxy A70 4.500 mAh bataryadan besleniyor, bu da demek oluyor ki daha uzun süre video oynatabilirsiniz. Şarjınız tükendiğindeyse 25W süper hızlı şarj teknolojisi sayesinde çok daha kısa sürede bu sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.
 
Üst