Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

Siemens DE1821555 Ani Su Isıtıcı

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
Akıllı ev sistemleri ile oldukça meşhur olan Siemens, tasarladığı üstün koruma özelliğine sahip elektrikli su ısıtıcı ile fonksiyonel kullanım ve yüksek performans sağlıyor. Diğer ürünlerden çok farklı tasarlanan bu ürün sayesinde istenilen sıcaklık derecesi renkli ekran göstergesi ile gösterilerek, tam ısı ayarı yapılmasına olanak sağlıyor. Yüksek konfor özelliğine sahip olan ısıtıcı, her mekana uyum sağlayacak şıklıkta tasarlandı. Kullanan kişiler tarafından da oldukça beğenilen bu ürün, birbirinden farklı özellikleri ve donanımı ile beğeni toplamayı başarıyor. Siemens ani su ısıtıcı sayesinde, istenilen ayarlar cihazın hafızasında kayıt altında tutularak, bir sonraki kullanım için kolaylık sağlar. Daha önceden ısıtılmış olan suyu otomatik olarak maksimum 55 dereceye kadar ısıtma işlemi yapar. Kullanan kişilerin memnuniyetini kazanmayı başaran Siemens ani su ısıtıcı yorum ve detaylı özellikleri ile üstünlük kurmayı başarıyor.

Geliştirilmiş Fonksiyonel Tasarım​

20 dereceden 60 dereceye kadar, adım adım artan sıcaklığı renkli ekranı sayesinde takip edilebilir ve istendiği zaman kapatılabilir. 0,5 derece olarak yükselen sıcaklık derecesi Siemens DE1821555 serisinin en iyi özellikleri arasındadır. Konfor fonksiyonları arasında Welness duş ve sıcak-soğuk su geçişleri renkli ekrandan rahatlıkla takip edilebilir. Dört farklı programı bulunan cihazda istenilen program seçilerek ısıtma işlemi yapılabilir. Enerji ve su tasarrufu sağlayan ECO tuşu sayesinde, daha az ve enerji tüketerek tasarruf sağlamaya yardımcı olur. İsteğe göre sıfırlanan su debisi, enerji verimliliği adına en önemli özellikler arasındadır. Siemens ani su ısıtıcı fiyatları ve A sınıfı tasarrufu ile her bütçeye uyum sağlamayı başarıyor. Elektronik kontrollü olarak su akış miktarı düzenlenir ve %30 oranında tasarruf etme olanağına sağlar. 3/PE, 400V, 18/21 KW, sigorta 32 A şebeke bağlantısı ile tüm mekanlara uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

Yüksek Güvenlik Önlemleri ve Korunma​

Haşlanma tehlikesi ve çocuk koruması bulunan DE1821555 serisi, 45 dereceye sabitlenerek üstün koruma sağlar. Cihazın içine entegre edilmiş olan elektronik emniyet şalteri sayesinde oluşan hava kabarcıkları tespit edilerek önlenir. Aşırı ısınma ve yanma tehlikesine karşı oluşturulan uyarı ışığı cihazın ve kullanıcıların korunmasına yardımcı olur. Solar sisteme uyumlu olarak üretilen cihaz basınca karşı dayanıklıdır. Ayarlanan dereceye gelene kadar ekrandan takip edilebilir ve belirli dereceye geldiğinde otomatik olarak durur. Siemens ani su ısıtıcı yorum ve değerlendirilmelerinde de yüksek güvenliğe sahip olduğu ve memnuniyet kazandığı açıkça görülebiliyor. Özellikle çocukların ve kişilerin güvenliği için tasarlanan bu cihaz her türlü yanma ve haşlanmaya karşı önlemler alınarak üretildi.

Kolay Kurulum ve Pratik Kullanım​

Siemens su ısıtıcısının kolay kurulumu ve montajı sayesinde para ve zamandan tasarruf edebilmek mümkün. Siemens DE1821555 ani su ısıtıcı gövdesi ve arka duvarı sayesinde oldukça basit bir şekilde montaj edilebilir. Cihazın ilk defa çalıştırılmasına 0,25 Bar su basıncı yeterli geliyor ve hareketli bağlantı boruları sayesinde su bağlantısı da basit bir şekilde yapılabiliyor. IP 25 nem koruma özelliği cihazın ortamdaki nem ve rutubetten korunmasına yardımcı olur. 60 Dereceye varan ısı gücü ve kolay kurulumu ile Siemens ani su ısıtıcı, yerden ve enerjiden de yüksek tasarruf sağlıyor. Her türlü ortama uyum gösteren cihaz şık tasarımı ve pratik kullanımı sayesinde hassas kullanıcılara da hitap ederek memnuniyet sağlıyor. 47.2 x 23.6 x 9.9 cm boyutları ile üretilen Siemens ani su ısıtıcı fiyatları tasarruf edilmesine olanak sağlar. Zorlu kış koşullarında ve yüksek soğukluklar da bile sorunsuz olarak istenilen sıcaklığa ayarlanabiliyor.
 
Üst