Xip Forum - Türkiye'nin Teknoloji Forumu

Türkiye'nin En Gelişmiş Otomobil Forumu sloganı ile çıktığımız bu yolda; otomobiller hakkında bilgi edinebilir, sorularınızı sorabilir, genel konularda sohbet edebilir ve aracınız hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.

TP-Link TD-W9960 İnceleme

Ragor

S
Yönetici
Admin
Katılım
14 Ağu 2021
Mesajlar
112
Tepki
0
Puan
16
Konum
Samsun
TP-Link TD-W9960 İnceleme

Özellikle eviniz için fiyat ve performans odaklı bir modem satın almak isterseniz TP-Link TD-W9960 modelini değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyatı ve kolay kullanımı sayesinde kullanıcıların ilgisini çeken ürün bizlere neler sunuyor? Detayları yazımızda öğrenebilirsiniz.

TP-Link TD-W9960 modeli ev içerisinde az sayıda bağlı cihazların yer aldığı bölümler için tasarlanmış. Bu tür özellikte bir modem arıyorsanız bu ürün işinizi rahatlıkla çözecektir. Fiyat ve performans konusunda kullanıcıları memnun eden cihaz içinde USB portu bulundurmuyor.

Teknik Özellikleri

Ürün hem modem hem router olarak kullanılıyor. DSL, LAN/WAN ve VDSL2/ADSL2+ gibi destekleri ile beraber fiber konusunda da yardımcı olan bu cihaz, 300 Mbps Wi-Fi performansını kullanıcılarına sunuyor. 2.4 GHz frekans özelliği bulunan TD-W9960, tek bantlı bir modem olarak tasarlandı. 802.11 b/g/n standart koşullarında çalışan ürün 100 Mbps'e kadar erişim imkanı sunuyor. Üstünde çift fiziksel anten yer alan ürün, iki anteni ile beraber 5 dBi gücünde sinyal gücü ortaya çıkarıyor. Anten bu konuda sizlere büyük bir avantaj sağlıyor. Plastik gövde tasarımı ile çıkan cihaz, tüm bağlantılarını arka tarafında, LED ışıklandırmaları üzerinde topluyor. Ayrıca cihaz içerisinde WPS butonu da bulunuyor 6kV yıldırım koruması bulunan TD-W9960, diğer TP-Link ürünlerinde yer aldığı gibi ebeveyn kontrolü ve güvenlik duvarı gibi fonksiyonları da içerisinde bulunduruyor. Tether uygulamasını TP-Link TD-W9960 üzerinde kolayca kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile beraber modemi mobil cihazlarınızı kullanarak ürünü kontrol edebiliyor ve kolayca kurulumunu yapabiliyorsunuz.
 
Üst